Spektakle

Jan Brzechwa
Akademia pana Kleksa

Reżyseria: Karolina Maciejaszek
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Bogusław Schaeffer
Audiencja IV

Reżyseria: Piotr Krótki

Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie

Juliusz Słowacki
Balladyna

Reżyseria: Krzysztof Pluskota

Krakowski Teatr Scena STU

Juliusz Słowacki
Balladyna

Reżyseria: Paweł Świątek
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Bolesław Leśmian
Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze

Reżyseria: Jarosław Kilian

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Gabriela Zapolska
Dulscy. Tragifarsa kołtuńska

Reżyseria: Wojciech Malajkat

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Witold Gombrowicz
Ferdydurke

Reżyseria: Jakub Margosiak

Living Space Theatre w Katowicach

Aleksander Fredro
Gwałtu, co się dzieje!

Reżyseria: Jacek Głomb

Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim

Witold Gombrowicz
Iwona, księżniczka Burgunda

Reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz
Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Tadeusz Dołęga-Mostowicz
Kariera Nikodema Dyzmy

Reżyseria: Piotr Ratajczak
Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Juliusz Słowacki
Kordian

Reżyseria: Adam Orzechowski
Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Janusz Korczak
Król Maciuś I

Reżyseria: Piotr Sieklucki

Teatr Nowy Proxima w Krakowie

Mikołaj Rej
Krótka rozmowa ze Śmiercią

Reżyseria: Marcin Liber

Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie

Gustaw Morcinek
Łysek z pokładu Idy

Reżyseria: Konrad Dworakowski

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach

Stanisław Ignacy Witkiewicz
Matka

Reżyseria: Radek Stępień
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu

Melchior Wańkowicz
Na tropach Smętka. Pieśń ziemi ma wiele głosów

Reżyseria: Rudolf Zioło

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Eliza Orzeszkowa
Nad Niemnem

Reżyseria: Jędrzej Piaskowski

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Stanisław Ignacy Witkiewicz
Oni

Reżyseria: Piotr Ratajczak
Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie

Witold Gombrowicz
Opętani

Reżyseria: Igor Gorzkowski
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Witold Gombrowicz
Ślub

Reżyseria: Radosław Rychcik
Teatr Zagłębia w Sosnowcu

Sławomir Mrożek
Śmierć porucznika

Reżyseria: Bernarda Bielenia

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza, Filia w Białymstoku

Stanisław Lem
Solaris

Reżyseria: Klaudia Hartung-Wójciak

Teatr Ochoty w Warszawie

Tancerz

Reżyseria: Kinga Dębska

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Stanisław Wyspiański
Wesele

Reżyseria: Wojtek Klemm
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu

Gabriela Zapolska
Żabusia

Reżyseria: Jarosław Tumidajski

Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Jerzy Szaniawski
Żeglarz

Reżyseria: Wojtek Rodak

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu